• Rezervasyon ve Bilgi İçin 0216 496 15 25
  • Hafta içi ve Cumartesi Çalışma Saati 09:00 ile 22:00 arası

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, diş hekimliğinin tüm branşlarında İstanbul Sultanbeyli  lokasyonunda hizmet vermekte ve uzman dişhekimi kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır. Güler yüzlü ekibi ile hastalarıyla birebir ilgilenen ve özel hizmet veren Aydos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz; hastaların kendini rahat ve güvende hissederek sağlık hizmeti almasını ilke edinmiştir.

Kliniğimizde teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanıyoruz ayrıca modern mimari görünüşü ve deneyimli, güler yüzlü personel hizmetiyle sizleri klinikten ziyade evinizde hissettiren ortamıyla karşılıyoruz.

Kaliteli bir tedavi için bireysel tedavi yaklaşımı, koruyucu uygulamalar ve kontrollere her zaman önem vermekteyiz. Kliniğimizde sterilizasyon kurallarına büyük önem vermekte olup, hasta sağlığı ve hijyeni tedavide birinci önceliğimizdir.

Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz, her daim hizmet kalitemizi geliştirerek, yenilikçi ve uluslararası standartlarda bir diş kliniği olmaktır.